| Sebastian_1355 a întrebat:

Prima arma psihotronica a secolului 21? h1n1

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Da, e adevarat, totul e suspect, de la cum a aparut asa dintrodata, isteria care s-a creat, pina la vaccinul impotriva virusului care naste controverse. Oamenii se vor distruge singuri, cu propriile lor arme!

1 răspuns:
| dacia a răspuns:

Psihotronica reprezinta un capitol important al teoriei conspiratiei. Este o tema care incepe sa prezinte interes, mai ales datorita faptului ca explicatiile autorizate privind unele fenomene ciudate ridica multe semne de intrebare.