| Reyskate99 a întrebat:

Primu care imi zice cati ani are elasexygagica ii dau funda da sa zica corect

Răspuns Câştigător
| JustMelavJustMe a răspuns:

Nu stiu vreo 12-14-16.nu mai mult.numai putin... daca te intereseaza trimite un mesaj si cerei/ da-i id de mess.

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

O pustoaica ce are in jur de 14-16 aniwinking. Eu una, nu-i dau mai multlaughing)Nici atat, dar...

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Cel puţin 18.
E un adult cu siguranţă care se distrează pe-aici.

| oz a răspuns:

Are 7 si merge pe 9.

| Astaeparereamea a răspuns:

Oishpe ani

| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu stiu dar sa speram ca nu sunt cu suspendare ci cu executare laughing

| Dolly_2615 a răspuns:

Hm...nu imi dau seama... ori e o ciutanca, ori o piti/miss fakewinking (dupa denumire)