| Madness345 a întrebat:

Primul sarut conteaza atat de tare incat o fata s-ar supara pe tine daca nu stii sa saruti? Te-ar da din calea ei?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cine naiba se supara pe cineva ca nu stie sa sarute laughing))) Ma aveti niste intrebari... eu nu stiu pe ce lume traiti multi dintre voi

| Freya1 a răspuns:

Nu.
Daca nu sti sa saruti te iei dupa cealalta persoana si tot reusesti si nu cred ca ar avea cineva sa se supere asa tare pe tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.Prima data e naspa pentru amandoi.

| BMicha3l a răspuns:

Nu frate. E usor sa saruti. O sa fie bine, iar totul o sa vina de la sine. Nimeni nu a stiut sa sarute, dar toti au facut-o si nu au patit nimic. Bafta!

| anonimaalee29 a răspuns:

Explixa-i ca este primul tau sarut...si trebuie sa aiba rabdare cu tine.Vei invata usor.Este penibil ca o fata sa te dea din calea ei doar fiindca nu te-ai mai sarutat. Daca te place, te place asa cum esti.

| Ara997 a răspuns (pentru anonimaalee29):

Se pierde tot farmecul cu explicatiile astea. sarutul nu e o activitate "tehnica " cum ar fi insurubatul unui surub si, draga doamne nu ai mai tinut in mana o surubelnita si te temi ca o sa ti tremure mana si-o s-o scapi.
tocmai asta e partea forte a primlui sarut, e emotzie, e apropiere, un elev de liceu spunea f. frumos recent, intr-un vers... ", caldura, respiratie, rusine. sarut" - va dati seama, nu? e o traire unica, e f multa emotie. nu are nimic cu deprinderea cu indemanarea, atunci cand sti tot nu mai ai emotie, atunci cand totul e permis nu mai ai rusine, atunci cand obti usor ceva, acel ceva nu mai are valoare...