| traficanta a întrebat:

"Prin munca, castigi in viata." Cum comentati asta?big grin

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Comentez asta pornind de la schimbul echivalent (prima regula a alchimiei)big grin..."Pentru a primi ceva trebuie sa dai ceva de aceeasi valoare", adica nimic nu-i gratis, chiar daca nu platesti acum o vei face mai tarziu, tu practic doar amani momentul. Fara munca nu ai cum sa castigi în viatahappy

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Meseria e bratara de aur.Mereu a fost.De aia trebuie sa ai grija sa nu ti-o fure altul

| DennyxD a răspuns:

Adica banii nu vin direct la tine sau alte bunuri.trebuie sa muncesti pentru a le obtine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca daca muncesti ai un castig

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai da-ti-mi si mie raspunsuri pliz imi trebuie pentru la scoalabig grinbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu stiu ajutoooor sadsadcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea care face un schimb nelegitim.happy