| VladyCristian a întrebat:

Prison Break sau Lost? Dc? happy

5 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Lostlove struck 4 ever, pentru ca imi place ca are actiune si ca toata actiunea se petrece pe o insula oarecum necunoscuta si imi place foarte mult relatia dintre personaje.mai ales cum joaca Jack(Matthew Fox)tu ce ai alege? dc?

| VladyCristian explică:

Ambele seriale imi plac. Prison Break l`am vazut deja iar Lost e in curs de vizionare laughing Sunt la sezonul 5. Fiecare are farmecul lui big grin
Oricum, ambele seriale sunt de nota 10+ :* In lost nu prea imi place ca mor cam multi. Charlie era preferatul meu dar destinul ii era sa moara. Ma bucur totusi ca treieste Desmond ( deocamdata ) laughing

| anduta160 a răspuns:

Lostlove struck.

| LonelyGirl01 a răspuns:

Lost pentru ca Prison Break nu am vazut..inca.

| LoveNeverDies a răspuns:

Le-am vazut pe amandoua.nu se compara lost cu prison break niciodata.oh go on
pentru ca : 1) actiune 100%, suspans la fiecare episod, actorul e suuuper :X, e inteligent.