| smooky a întrebat:

Pro sau contra marijuana? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| Dumb0 a răspuns:

Pro... dar nu in acel fel in care sa fumeze toti pe strada si sa bata lumea. big grin eu stiam ca cineva a scapat de cancer luand un tratament cu marijuana... Si daca chair vrei sa mai fumezi asa sa te simti bine sa fie locuri special amenajate unde sa te controleze cu o fisa madicala daca ai probleme, si locuri unde sa te odihnesti dupa, dar sa fie totusi foarte slaba big grin

12 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Contra. Pentru ca iti intuneca mintile!

| Alisa a răspuns:

Contra. Orice fel de drog iti distruge viata.

| cornel a răspuns:

Contrastraight facestraight face. pentru ca nu sunt bune pentru organism.

| bluepuff a răspuns:

Pro!
senzatii tari laughing

| rockaholic a răspuns:

Contra drogurilor.

| cristina a răspuns:

Contra. abureste tot
e total aiurea. o porcarie chiar nu foloseste la nimic
niciun drog nu te scapa de probleme doar le cauzeaza
cu ce te alegi daca atunci cand esti drogat uiti de probleme dar cand te trezesti la realitate dai nas in nas cu ele
chiar nu-si au rostul. doar stricawinking
funda?

| SiMpLa a răspuns:

Contraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| Moni. a răspuns:

Contra! Pentru ca.nu vad rostul lor.De ce sa consum asa ceva? Numai stii nimic despre lumea reala, si sunt pasi repezi catre moarte.straight face
Parerea mea...

| IoIo11 a răspuns (pentru Moni.):

A spus de marijuana, cunosti sau ai auzit pe cineva care a murit de la iarba?

| delix a răspuns:

Contra! viata este frumoasa si fara efecte specialewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru cei care sunt contra...luativa un pistol in familie si impuscativa happy

| nestea a răspuns:

Eu sunt contra tongue Este o porcarie ca si restul drogurilor... Decat sa dau banii pe asa ceva, imi iau un sunc sau o prajitura.