| aℓℓ3XAnDry a întrebat:

Pro sau Contra operatiilor estetice?

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Depind de situatie si de operatie acum ca ai nasu mare sau are cocoase merita sau e stramb merita sa faci o operatie si e si ieftina eu chiar am nasu stramb mamlovit f tare cand eram mic si vreau sa imi strang bani sa-mi fac operatia
din cate am inteles sunt riscante operatile alea pentru scoaterea ridurilor sau umpleri sai silicoane in buze dar ca iti indrepti putin nasu sau urechile am inteles ca nu e asa periculos din cate am citit si mi-a spus o matuse de-a mea care e asistenta