| TraficantDeVise10 a întrebat:

Problema e următoarea: luni începe școala!
Dar nu mă deranjează că începe. nsa de câtva timp deja am început să mă simt nașpa.Parcă numai la școală mă gândesc, la ce se va întâmpla.
La mine există o problemă.
Am un profesor de sport care, nu e chiar rău, dar mă obosesc foarte tare orele lui.Mai întâi niște exerciții de te rupi în două, după aceea fotbal și baschet.
Am un singur avantaj, că el uită repede.In ultimele săptămâni din semestrul 1 tot spuneam că sunt bolnav [răcit, mi-e rău...] și așa scăpam de sport.
Insă nu știu ce va fi semestrul acesta.
Mai am o problemă și anume că sportul îl am de două ori pe săptămână. In fiecare zi, până după ora de sport, am parcă ceva în stomac.
Spuneți-mi părerea voastră.
Ce ar trebui să fac, aceeași senzație de "ceva în stomac" o am și acum când mă gândesc că luni, a 2-a oră am sport.
Păreri?

Răspuns Câştigător
| TeoBizz a răspuns:

Of doamnerolling on the floor. Crede-ma, si la mine e la fel. In fiecare seara, cand ma duc sa ma culc, imi amintesc ca incepe scoala. Si nu e o senzatie prea placuta sa stai la 3 noaptea si sa te gandesti la scoala inca o ora.laughing
Chestia cu sportul:-s. Ciudat, nu mi s-a intamplat niciodata. Nu stiu ce sa spun.
Poate ar trebui sa accepti, pur si simplu, ca ora de sport e o ora ca toate celelalte si ca nimic rau nu se poate intamplathinking

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasati lenea si faceti miscare acolo, daca nu faceti sport cand dati de greu nici 15 minute nu veti rezista si va da afara patronul de la munca.

| laraanderson a răspuns:

Si eu am ceva in stomac numai cand ma gandesc la ora de sport... nici nu sunt buna la sport si nici nu imi place ...intotdeauna gasesc scuze ca sa nu fac sport si chiar am incercat sa-mi iau scutire medicala, darparintii nu au fost de acord. Acum am inceput sa ma gandesc ca e un rau necesar, ca nu am cum sa scap de ora aia si ca nu pot face doar ceea ce imi place.