| bocascity a întrebat:

Problema messenger.De cum l-am instalat imi face probleme.Deci cand intru pe mess si dau pe status unei persoane care are pus un link de pe youtube sau altceva imi da o eroare cum ar fi ca application not found...Si la mail cand dau pe casuta imi da tot o eroarestraight face. Ce sa fac?

1 răspuns:
| ana1995 a răspuns:

NU stiu daca e de la mess. Ce windows ai? Ce versiune de Yahoo! Messenger ai? Nu cumva ti-ai sters din greseala ceva documente importante din partitia C care aveau legatura cu windowsul?