| Kanabiss a întrebat:

Propozitia Circumstantial Concesiva deci va roog muult cine ma puteti ajuta pliz aveam asa doua texte si trebuie sa le despart in propozitii frazele de mai jos si sa le analizez partile de propozitii prin care se exprima "Chiar basme de-ar fi cate povesteste vanatorul si cate zugraveste artistul tot pare ca te scuturi la ideea ca omul se joaca asa lesne cu viata sa pentru un simplu gust de vanator "

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te ajutăm cu o raportare că soliciți așa ceva în contradictoriu cu politica site-ului!
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Pa, pa.