| needback a întrebat:

Prostia! Ai nevoie de ea in viata? Sau e doar o chestie trecatoare?

7 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu-i nici trecătoare, şi de ea ai nevoie foarte rar.
Da' depinde cât de mult îţi stă în fire să fii "prost". În general cuvântul "prost" are atât de multe semnificaţii... Dac' cineva se împiedică, e prost (da' poa' e matematician), dacă se bâlbâie, eh şi ăla-i prost (da' poa' e doar emoţionat), şi exemplele ar putea merge la nesfârşit.
După părerea mea nu există oameni proşti, la propriu. Pentru că toţi ne pricepem la ceva anume. Există doar oameni cu un comportament diferit (faţă de standardul normal pe carel făurim toţi) sau au o atitudine copilărească happy

| FoarteLetargic a răspuns:

Nu ai nevoie si probabil este trecatoare.

| MadnessCaffe a răspuns:

Prostia poate fi o arma periculoasa daca e folosita corect si la momentul potrivit.

| κλάους a răspuns:

Pai...noi, cei care suntem asa, nu ne dam seama ca suntem prosti numai dupa ce toata lumea ne evita. Atuncea cred eu ca poti sa devi din "prost" in "destept" si sa te opresti. Deci? Cred ca e o chestie trecatoare.

| Wildie a răspuns:

In unele momente trebuie sa te prefaci prost, dar sa nu fii :-))

| Ceapone66 a răspuns:

Nu ai nevoie de ea in viata insa din pacate nu e trecatoare. Frumusetea e trecatoare!

| adee_4040 a răspuns:

Bine o sati para o tampinie ce zic dar uneori ai nevoie de eawinking sunt momente in care prin prostie poti starni rasullaughing deci dupa mine da uneori ca sai faci pe cei din jurul tau sa zambeasca dupa o despartire te prostesti si faci orice ca sai inveselesti (ma rog app orice)sunt alte momente in care chiar nu ai nevoie de ea big grin si nu nu este trecatocatoare, ramane in amintiriwinking