| MyKandreea98 a întrebat:

Prunele(corcodusele) ingrasa?

9 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Salut di`nou! big grin
Nu, nu ingrasa! Dar trebuie sa ai grija sa nu mananci de`alea otraviitoare`! happy

Sper ca te-am ajutat. love struck

| Radioactive a răspuns:

Prunele nu sunt acelaşi lucru cu corcoduşele şi oricum, niciunele nu îngraşă.

| Roberta a răspuns:

Nu .

| ch0c0latemix a răspuns:

Uuu ce bine:X si eu voiam sa pun aceeasi intrebare si m`am documentat si se pare ca nu ingrasa...ma bucur pentru ca mie imi plac la nebunie:X

| Krisha a răspuns:

Corcodusele au 27 calorii(100g), ceea ce inseamna ca nu ingrasa. Poti sa mananci cu incredere...dar ai grija ca daca mananci foarte multe te poti strica la stomac!:*

| Andreea_6422 a răspuns:

Vezi sa nu exagerezi. Poate te strici la stomac big grin

| LallyLala a răspuns:

Normal ca nu ingrasa, fructele nu ingrasa.

| LallyLala a răspuns:

Desigur, totul trebuie sa aiba si o masura.

| Bubbles_3280 a răspuns:

Singurul lucru care nu ingrasa e apa [ o Kcal (calorii).] in rest fiecare are un numar de calorii care variaza de la mic la mare... fructele si legumele au un numar relativ redus de calorii.asa ca stai linistita. poti maca cate prune vrei! poti maca orice fruct sau leguma pana la a te satura, fara probleme!