| angel34love a întrebat:

Pt baieti: Care fel de par va place la fete? Drept, cret, ondulat?
Lung, scurt, mediu? Ce culoare?
fundita la cel mai creativ.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Drept, lung, șaten.

Dar aceste lucruri nu prea contează atunci când ajung să iubesc fata.
Baftă

| ThePunisher a răspuns:

Parul cret nu prea ma atrage, nu stiu de ce. In rest, nu am preferinte la culoare sau coafura, atata timp cat nu isi face creasta punk in cap, vopsita mov/verde/albastruhee hee.

| daddu a răspuns:

In nici un caz breton cum spune Lucky, sa stii ca multor fete le sta bine cu parul prins si 1 suvita asa in fata ( nu stiu cum sa-ti explic) poate ai inteles. Par Lung. Oricum baieti, sa fim sinceri cati dintre noi se mai uita la par?

| Goofy a răspuns:

Cret lung brunet!

| LuckyClover a răspuns:

Pe noi baieti cred ca chiar nu ne prea intereseaza ce coafura are fata, important este sa i stea bine, nu? Totusi daca ar fi sa raspund la intrebare cred ca fetele cu bretonul pana in ochi, drept pentru ca le le scoate in evidenta privirea. Dar repet conteaza sa le stea bine.