| anonim_4396 a întrebat:

Pt. cei ce joaca Lady Popular: stiti cum pun o poza la comentariu? Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| Șâret a răspuns:

Dai prt Scr (e un buton) apoi te duci in paint si dai paste.O tai cum vrei si apoi te duci pe site-ul www.tinypic.com si uploadezi poza.Alege unul din linkuri (cel cu direct-layouts dar mai bine le-ai incerca pe toate sa vezi cum merge) si apoi dai copy-paste si pui in comentariu.

5 răspunsuri:
| Șâret a răspuns:

Funda? batting eyelashes

| Cupcakes a răspuns:

Pe poza pe care vrei sa o postezi,dai click dreapta, dai la COPPY IMAGE ADRESS si apoi te duci la comentariu si dai optiunea pentru imagini, iti va aparea asa: [img=...] si dupa egal dai : paste si apoi poti pune comentariul.sa stii ca se poate ca poza sa nu mearga cateodata.pentru alte informatii ma cauti pe lady popular, numele meu este: Oana-Mihaela...pup:*

| Boo01 a răspuns:

Pui asa [img]aici pui linkul[/img] si aici daca mai vrei sa scrii ceva FUNDA te rog?

| SweetyHeart4u a răspuns:

Nu mergeesad