| shippuden a întrebat:

Pt jucatori de dota ce iteme ar trebuie sa-i fac lu barathurm dar lui balanar?

Răspuns Câştigător
| mitza90 a răspuns:

Pentru balanar,picioru, vladmirs, cranium basher, sange si yasha, abyssal blade, monkey king bar.astea ar fi. funda?

1 răspuns:
| mitza90 a răspuns:

Hi.power treads adica picioru, mask of madness, vanguardu, crystalys dupa care faci buriza.astea sunt de inceput si e ok pentru bara dupa poti face multe altele.dat traba sa stii si cum se joaca cu el.dar dupa mine e un erou cam pentru noby acum na.bafta.funda?