| anonim_4396 a întrebat:

Pun o intrebare din curiozitate...

ce v-a speriat/ingrozit/terifiat cel mai mult?!

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Poza de la profilu taurolling on the floorrolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru TeoPT):

Ce joacă faină de funda rolling on the floor rolling on the floor. Cred că ştiu cine a pus şi întrebarea thinking

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Cand am vazut un sarpe de vreo 3 m iesind din padure.Era cu galben si negru si imediat mi-a sarit in ochi. N-as putea spune ca m-am speriat eram la o distanta care imi garanta siguranta dar m-a ingrozit burta lui uriasa.Probabil mancase o armata intreaga de soricei de campworried

| cristi202 a răspuns:

Cind, bolnav grav fiind, cu dureri imense, si ajuns la capatul puterilor, am crezut ca imediat (intr-o zi-doua) va sosi momentul in care sa nu mai rezist si sa imi pun capat zilelor, desi iubeam enorm viata. Insa exista un Dumnezeu caruia ii datorez existenta mea acum si aici. El m-a ajutat sa scap de acele momente (au fost doua, la interval de 2 saptamini intre ele).

| Gosh. a răspuns:

Au fost doua momente care efectiv m-au ingrozit:
Primul, in Tunisia, in tabara cu prietenii, cand am fost de-a dreptul (uite stiu ca suna SF, dar s-a intamplat cu adevarat) bantuiti de o entitate. Ferestrele se deschideau, apareau zgarieturi pe usi si pe ferestre, din tavan se auzeau niste urlete...
Exact langa camera noastra era o camera micuta care nu era niciodata deschisa. In noaptea aia, s-a deschis usa.era plina de praf si erau o multime de carti rupte pe jos :-ss
Plus ca ne pierdeam lucrurile.eu mi-am pierdut camera foto, o prietena banii, alta rucsacul... iar cand le-am gasit erau EXACT in aceleasi locuri unde cautasem in seara precedenta...
Totul a avut loc dupa ce niste fete mai mari au facut un ritual de chemare a unui spirit, Bloody Mary se numea...

Si al doilea - cand m-am uitat la un film, "The Ring".