| MadalinaDaiana a întrebat:

Puneti si voi melodiile voastre preferate :X
Am chef sa ascult muzica si sunt plictisita de cele pe care le stiu tongue
Funda :X
Va PoooP :*

Răspuns Câştigător
| ROCKERforever14 a răspuns:

Da tragica muzica da fiecare cu gusturile lui a mea e godsmack i stand alone,keep away, greed, straight of the line

8 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=BzE1mX4Px0I&ob=av2e

http://www.youtube.com/watch?v=LA1lXhVf_Do

Inna-Un momento
Maximilian -Sophie
Dony feat Elena-Hot Girls

| MadalinaDaiana explică:

Loick Essien feat. Tanya Lacey - How We Roll e si preferata mea :X:X

| MadalinaDaiana explică:

@megaboy23
nu stiu u citesti ganduri?laughing
esti ceva prevazator?laughing
toate sunt si preferatele mele:X doar ca mie imi mai place si Godsmack - Awake :X:X:X:X:X

| ROCKERforever14 a răspuns (pentru MadalinaDaiana):

Tare da wake stiiam eu ca mia scapat ceva super mega tare un test cum iil cheama pe solistul godsmack daca imi zici eu te cred care sunt sansele ca sa intilnesc pe un fan godsmack fata

| MadalinaDaiana explică:

Sully Erna :X:X
wow ce test laughing

| ROCKERforever14 a răspuns (pentru MadalinaDaiana):

Da am gluit si eu ei nu stiu nu-s prea convins demonstreaza-mi ca esti fan godsmack

| marinaforic a răspuns:

Like chocolate-da bomb love struck