| Maria_2954 a întrebat:

Putem scoate vergeturile cu laser? Si cam cat ar costa? Orice parere este bine venitahappy

3 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

E scump iti zic eulaughing)

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da.Vergeturile pot fi eliminate cu laserul in proportie de 95% cat despre pret habar nu am.Mai exista si alte metode de a diminua vergeturile nu a le elimina pentru ca singura metoda de a le elimina e cea cu laserul, dar poti sa folosesti creme speciale pentru vergeturi care o sa le mai diminueze si nu o sa mai para asa de inestetice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poti scapa de vergeturi atunci cand sunt albe deja? astept raspunsul cat mai repede.