| calinsimo a întrebat:

Puteti face o donatie pentru o persoana care are nevoie de banii pentru medicamente din pacte aceea persoana nu isi poate permite. Am contribuit si eu insa nu sunt de ajunt.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Nu mai stii cum sa faci bani de droguri, sau ce?

| calinsimo explică (pentru LTAA):

Nu vorbi asa, fara sa stii care este de fapt realitatea, si nu, nu consum droguri

| AleAlexutza12 a răspuns:

Cine este acea persoana si cum donez?

| calinsimo explică (pentru AleAlexutza12):

Puteti dona la banca, daca vreti va dau nr IBAN. nu as sti sa va spun cu exactitate cine dar va spun ca e adevarat pentru ca am vazut-o cu ochii mei