| Nimeni_2549 a întrebat:

Puteti sa imi scrieti si mie o scrisoare pentru Mos Craciun pe franceza? va rog multtttt

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bien surr! mo.
Mon kher veilard! ojurdui, sil vou plait aide mon refrigirateur pourqoi e vide, si ele nest pas te tirage une sut in drierre.
Sa stii ca si noi astia negrii scriem la mosu inapoi in franta, sa nu uiti la sfarsit de scrisoare sa pui: sil vous plait mesieur!batting eyelashes

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie macar corect scridoarea fanaticdupatinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor anonim dar eu n-am scris-o corect pentru ca am crezut ca e o tema pentru ora de franceza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cher Pere Noel!

J'espere que vous allez bien. Je vous attends impatiemment car si'ai ete une tres bonne fille durant cette annee.

J'espere que vous exhauserez tous mes voeux.

Amicalement votre,
Steff.