| MileyS a întrebat:

Puteti sa imi spuneti cat costa intrarea la Water Park in Otopeni in timpul sapatamanii si in weekend? Multumesc anticipat. Dau funda.

3 răspunsuri:
| OrangeJuice a răspuns:

In timpul saptamanii 30 lei, iar in weekend 50.Copiii sub 1, 40 m 15 lei.Maine intrarea e 15 lei.Aaa, in fiecare joi intrare gratis pentru persoanele care vin pana in 10:30

| MaryBăă a răspuns:

Adultii vor plati doar 15 lei, iar pentru copiii sub 1.40 metri înaltime, pretul unui bilet va fi 7, 5 lei. in timpul saptamanii si in weekend

| Gaby07 a răspuns:

Adultii vor plati doar 15 lei, iar pentru copiii sub 1.40 metri înaltime, pretul unui bilet va fi 7, 5 lei. in timpul saptamanii si in weekend