| Tobiii a întrebat:

Stie cineva cat e intrarea la Water Park (Otopeni)? Si cum se ajunge acolo? (stau in berceni).
Nu ai voie sa intri cu alimente sau bauturi din afara? ...asa am auzit.
MUltumesc anticipat.

1 răspuns:
| Gimmy2thefunkyname a răspuns:

Tarifele sunt de 15 lei pentru copii si 30 lei pentru adulti, in timpul saptamanii, iar in week-end de 25 lei pentru copii si 50 lei pentru adulti.De cate ori am fost acolo, nu ne-au lasat sa intram cu alimente(daca le ascunzi in geanta poti intralaughing)