| doctorlove2000 a întrebat:

Puteti sa-mi dati niste bancuri/glume pe care pot sa le spun unei fete de care imi place pentru a o cuceri? Linkuri? !

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu prea mai merge cu glumele luate de pe net, iti trebuie incredere, bani si masina

suntserios
| suntserios a răspuns:

Intrebarea ta e cel mai bun banc... nu cu glume luate de pe net se cuceresc fete

| corbulalbrosu a răspuns:

Cere bancuri cu Jean Paler sau cu Sorin Tanase, te asigur ca ai de unde alege.

| LoveSleep a răspuns:

La primul banc spus o să fugă de tine de n-o so mai vezi niciodată.