| anonim_4396 a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie cateva linkuri cu poze cu picturi cu "cum putem sa ne protejam sanatatea" sau cu niste copii care fumeaza, sau pachetul de tigari, diferite chestii, Am nevoie de cateva imagini dupa care sa ma inspir! :d si mi-ar trebui picturi happy multumesc mult de tot care poate sa ma ajuteebig grin

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

Astea sunt cele mai originale campanii pe care le-am vazut :) imaginile aici: http://unzambetpezi.blogspot.com/2010/04/top-reclame-anti-fumat.html#more. Sper sa iti fie de folos, mie chiar mi-au atras atentia, chiar daca nu am fumat niciodata :). este un semnal de alarma si este bine ca cineva se ocupa de asa ceva.