| Ianna33 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti, va rog, cateva pedepse interesante pentru o colega ce implineste 18 ani? Multumesc happy

9 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Sa sarute senzual un pahar, sau sa stea in cap, sa strige pe strada ceva in gura mare ca sa se auda; saaau sa chiuie pe strada, sa danseze pe masa.
Eff.cam atata inspiratie am.

Sper ca ti-am fost de folos ca cateva idei ^_^

| Mixed a răspuns:

BUnabig grin...stripteasehappy

| Katiee^^ a răspuns:

Buna happy Pai : sa tipe pe geam " mi-e foame ", sa faca precum o gaina si sa sara intr-un picior, sa danseze pe o manea, etc. Nu prea am idei laughing

| Seline a răspuns:

Sa vorbeasca cu un alt accent, sa manance un mar suspendat de un snur, sa sarute pasional un obiect din camerasmug

| CatalinMG a răspuns:

Sa o pui sa bea o cana cu apa cu lingurita laughing

| nufar a răspuns:

Sa-i saruti iubitu cu ea de fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se imbrace in hartie igenica sa ea sare cu apa laughing

| xeon a răspuns:

Fara baieti timp de o luna...

| sergiulica a răspuns:

Incearca sa te duci la baie cu o felie de tort si suno ca ii e rau cand intra eu lipesti pe fatalaughing poate ti se pare veche si urata. dar e totusi misto si interesantarolling on the floor