| Chocolate a întrebat:

Puteti spune ca sunteti multumiti cu voi si viata voastra? In cazul meu pot spune ca da.

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Sunt multumită cu viaţa asta că n-am ce face.
Dar, când împlinesc 18 ani vreau să-mi fac altfel viaţa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu in anumite cazuri simt ca viata mea e oribila, ceea ce se intampla destul de des.Deci acasa mai mult simt ca exist degeaba, dar in alta parte unde sunt cu prietenii fara parinti si mai ales fara fratele meu ma simt altfel...pot sa imi spun parerea de fata cu prietenii dar cu familia nu am voie nici sa ies afara.

| thegatekeeper a răspuns:

Si eu, acum. Am pornit din extrema cealalta, in care nu puteam sa suport nimic, uram tot din jurul meu, inclusiv pe mine. Asta se intampla acum vreo 2 ani, apoi am zis ca trebuie sa fac ceva si viata mea s-a imbunatatit extrem de mult, din cauza mea ( 90%) si a unor chestii pe care le-am descoperit/ realizat. Deci acum pot spune ca sunt multumita si planuiesc sa mi-o fac si mai buna pe viitor happy.