Abh
| Abh a întrebat:

Rasfatul copiilor de catre parinti le taie aripile viitorilor adulti?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Tot ce e mult strica.Si in general copii bogatilor au probleme cu socializarea.In sensul ca ei sunt invatati de mici ca dai bani cand trebuie si cat trebuie poti avea orice. Ceea ce e partial corect, doar ca uneori nici macar banii nu pot cumpara sinceritatea si prietenie.Greseala de data asta este in totalitate a parintilor. Daca ii pui totul pe tava el ce si-ar mai dori? De ce sa mai lupte si pentru ce? Noi ne facem planuri ce o sa le cumparam parintilor cu primul salariu pentru a-i face macar o singura clipa fericiti si mandrii de noi pe cand ei nu se gandesc decat cum obtina mai multi si mai multi bani de la parintii

3 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Din pacate da

| nobody_9468 a răspuns:

Exact.Depinde si de caracterul copilului, anturajul in care se invarte.

Bafta.

| Cipi1212 a răspuns:

Buna, Depinde de părinți și de copiii lor.