| DarkOrbitSF a întrebat:

(raspun urgent!) Salut TPU Vreau ca un expert in Chitari sa imi spuna si mie de unde sa imi iau o chitara Epiphone Special II Les Paul dar sa fie Buna eu am incercat pe guitarshop.ro si Thomann.de/ro am gasit ceva. dar nu sunt sigur. si as vrea parerea voastra Made in indonesia este de calitate? si Se poate sa imi dea va rog frumos cineva add: la skype: minecraft.er sau messenger: alecu_9999 ca sa vorbim particular Dau funda desigur!

Răspuns Câştigător
| MusicFromAvenue a răspuns:

Salut, eu iti propun magazinul esound pentru ca se ocupa cu firma epiphone si vei primi chitara fara nici o problema, ambalata la transport foarte bine. Chitarile Made in Indonesia sunt de o calitate foarte buna si iti recomand cu incredere orice chitara de la epiphone. Bafta in continuare!

| DarkOrbitSF explică (pentru MusicFromAvenue):

Mersi ai funda. ai luat din magazinul Esound tu vreo chitara? epiphone sau din ce sursa stii ca sunt de buna calitate? Mersi!

1 răspuns: