| s3nz0r a întrebat:

Re care dati la liceul militar Dimitrie Cantemir? Ma refer la cei de a8a sa discut si eu cu voiwinking si ceilalti imi puteti da si mie sfaturi despre liceu? Ca sunt si eu curioswinking va multumescwinking

2 răspunsuri:
| Alex_7297 a răspuns:

La care Dimitrie Cantemir? Că sunt multe... În Breaza la liceul militar? Te-aştept pe la mine, nu stau departe!

| MoNsTeR a răspuns:

E bun daca vrei o cariera in armata(in sensul ca te obisnuiesti cu programu). daca vrei in politie sau la isu fa un liceu teoretic pentru politie filo si mate info pentru isu