| Cipiripi a întrebat:

Recent am auzit de o oferta romtelecom in care cica iti da un laptop daca faci acum de paste un abonament la internet este adevarat? Va rog sa raspundeti!

1 răspuns:
| Coriine a răspuns:

Ei na rolling on the floor). Cand am auzit asta la reclama am sunat`o repede pe maicamea,ca era la munca,si i-am spus ceva gen"Duteee la romtelecooom ca iti daaaa`laptooooptime out" rolling on the floor) cand a auzit mama a bufnit`o rasu`si mi-a spus ca sunt chiar proasta daca cred ca daca fac un abonament imi da`un laptoplaughing)). Normal ca nu iti da`,daca ar fi asa,ar iesi toti oamenii de la alte retele si s`ar baga direct acolohappy. Maicamea mi-a explicat mai bine,si de fapt e vorba doar de faptul`ca iti face o reducere,insa foarte mica, nimic mai mult!
Sa fim sinceri acum, sa gandim maturlaughing).
Pupici :*.