| kikizzz a întrebat:

Recent m-am despartit de iubita mea cu care am fost 2 ani impreuna... intrebarea este cum fac sa o uit? Mereu cand ma gandesc la ea si la amintirile pe care le am avut impreuna imi dau lacrimile si o senzatie de greata si lipsa de foame. Ea insa posteaza pe Facebook, Instagram, snap nu are nicio treaba dar eu sunt distrus. Ceva sfaturi?

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te gândești la ea fiindcă ai timp. Ia aleargă să zicem 5 km pe zi, să te mai răcorești.

| Lukasssz a răspuns:

Nu inteleg aceste sentimente de care vorbesti tu dar iti zic doar asta :apuca-te de jocuri video /pariuri sportive, o sa o uiti din primele minute (sau poate mai putin ) big grin

| geoconda a răspuns:

De unde stii ca nu este și ea distrusă? Aparențele înșeală, si eu chiar dacă sufăr, tot postez peste tot. Ea nu mai simte nimic pentru tine? Care e cauza din care v-ati despărțit?! Nu e bine ca suferi asa! Poti sa mori! Intreab-o, scrie-i, o mai ai la prieteni?

| SilentRain a răspuns:

Dați două palme, fa un duș rece
Dă-i block peste tot, nu te mai uita înapoi
Lucrează la tine : Sport & Dezoltare personala
Cauta alta fata

| Andreeush a răspuns:

Șterge-o de pe rețelele de socializare dacă vrei să nu o mai vezi atât de des.