| johnnyAS a întrebat:

Recent m-am despartit de iubita mea, si simt ca nu pot trai fara ea, imi puteti da niste sfaturi pentru a ma impaca cu ea?

Răspuns Câştigător
| Alycaaaa a răspuns:

Incearca sa vorbesti c ea deschis si intreab-o care e motivul pentru care v-ati despartit. Daca ea isi va da seama ca a gresit cand ti-a dat papucii atunci tot ea va veni sa va impacati si daca ea spune ca s-a despartit dee tine dintr-un motiv mai banal inseamna ca place un alt baiat si te sfatuiesc sa iti iei gandul de la ea si sa gasesti sprijin intr-o alta fata

5 răspunsuri:
| AndyArtist a răspuns:

Man asa cum spunea si mircea badea trebuie sa nu ii lasi ei impresia ca nu poti trai fara ea. Atunci cand v-ati desparit (daca ea a vrut) trebuia doar sa ii spui : "bine. " si o sa vezi ca e cea mai buna solutiehappy. Altfel daca ii spui ca fara ea viata ta n-are sens chestii siropoase o sa creada ca te are la manawinking Trateaz-o cu INDIFERENTA 2 saptamani si vezi cum reactioneaza. daca iti trimite mesaje sau te suna etc. inseamna ca inca te place daca nu... NEXT!

| AndyArtist a răspuns:

@EleNa asta am spus si eu doar ca putin altfellaughing ma bucur ca te inspir da' totusi...

| EleNa_2957 a răspuns:

Orice ar fi,nu te apuca sa o terorizezi cu mesaje si telefoane gen:hai sa ne impacam te rog,nu pot sa stau fara tine,etc! ai face cea mai mare greseala si vorbesc din experienta personala! daca ea a fost cea care a pus capat relatiei,respecta-i decizia si las-o pe ea sa isi dea seama ca a gresit! nu o suna,nu ii trimite mesaje, nu te apuca sa o cauti ca disperatul! si daca nu te cauta ea, inseamna ca nu te mai iubeste si cu toate eforturile tale si rugamintile nu ai mai rezolva nimic! stai linistit ca te va cauta tot ea daca inca te mai iubestewinkingsucces

| alexandra07 a răspuns:

Pai intai vezi daca are pe altcineva, pourma daca nu are incepi sa intrii in vorba cu ea (sti tu cum) si dupa aceea vorbiti ce vorbiti o intrebi daca vrea sa iasa cu tine la un suc si daca accepta inseamna ca mai are sentimente pentru tine.Te mai apropii de ea si daca ea raspunde la tandretele tale inseamna ca mai vrea sa fie cu tine.Incearca doarhappy

| johnnyAS explică:

Heyy. mrs pentru raspunsuri...:*...