| anonim_4396 a întrebat:

Recent. m.am despartit de prietenul meu straight face eu tin mult la el, dar din cate am inteles el nu sad Ce sa fac? Eu vreau sa fiu cu el :-s. Ajutati.ma va rog puppy dog eyes sad

Răspuns Câştigător
| Deny1333 a răspuns:

Uite, tu incearca sa treci peste. Stiu ca nu e usor, toate suferim dupa despartire, e ceva normal mai ales daca ai ajuns sa tii la baiatul respectiv.
Dar, din moment ce el a spus ca nu tine la tine si v-ati despartit, poate place alta fata sau nu te merita. Tu incearca sa il uiti, ocupa-te cu altceva care-ti va distrage atentia.
Nu te injosi rugandu-l sa se impace cu tine, nu e nevoie. Daca va considera el ca e gresit, poate te va cauta. Dar asa, nu te mai gandi la el sau aminteste-ti greselile pe care ambii le-ati facut si da-ti seama de ce nu a mers totul, spune-ti ca va fi mai bine asa, ca mai sunt si alti baieti.
Sper sa te ajute. Bafta! happy

3 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Pai daca te-ai despartit de el si el nu te mai iubestelas-o balta sad

| Bubu_7041 a răspuns:

Dragoste cu sila nu se poate...

| adrianyss a răspuns:

Cauta p altu