| BeibiAimCreizi a întrebat:

Neatsa comunitate...
Sunt foarte trista crying
Prietenul meu s-a despartit de mine, pe motiv ca ii era rusine cu minestraight face
Eu nu i-am facut nimic, nu am facut vreun gest de care sa ii fie rusine, arat destul de bine...
Nu stiu ce sa mai cred...
Asa de inteles ne intelegem, dar eu il vreau pe elcrying
Tin mult la el crying
Ce sa fac sa ma impac cu el? sad
Ajutati.ma va rog crying!

Răspuns Câştigător
| Dulcika_7055 a răspuns:

Daca te face sa suferi inseamna ca nu te merita. Nu te mai gandi la el. Treci peste. Nu este ultimul baiat de pe planeta. Mai sunt atatiaa laughing. Incearca sa te gandestie la altceva. Poti sa iesi in oras cu prietenele sau ...nu stiu. sa faci ceva ce sa te tina ocupata sa nu te mai gandesti. Si daca este un baiat destept o sa isi dea seama cat de mult rau ti-a facut dar si daca nu eu zic ca nu mai conteaza. oh go on
Baftawinking

3 răspunsuri:
| sexychick_4075 a răspuns:

Doamne ce porc. Crede-ma nu merita. Uita tot, chiar daca va fi greu vei reusi. Nu te merita deloc. O sa gasesti cu siguranta unul mai bun. Si ca timpul iti va arata el ce alegere buna ai facut s ail uiti pentru ca o sa vezi ca o sa mai faca faze din astea. Succes :*

| VeVeriţaa a răspuns:

Nu suport "bărbaţii" care nu îşi asumă gesturile şi care se ascund după deget, care nu au curajul să spună lucrurile clar. Poate o să îţi spună că a făcut-o pentru tine, din prea multă dragoste sau din nevoia de a te proteja de EL. Ruşinos. Tu vrei să te împaci cu labilul ăsta? Fii deşteaptă, mai bine nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa e motivul de care s-a despartit de tine?
clar oh go on nu stia cum sa se desparta de tine.
si nu arati destul de bine!
arati foarte bine! fiecare are ceva specialwinking
cat despre baaiat...
da-l dracu.
hei girl.
intotdeauna exista o opotunitate mai bunabig grin