| nimicaici a întrebat:

M.am despartit de prietenul meu pentru ca iubeste o alta fata. Dati. mi idei de un sms care sa il marcheze, sa ii dau de inteles ca il iubesc dar nu sufar... ceva pentru ai ramane in constinta.big grin

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca iubeste pe alta, mesajul tau n-o sa-l marcheze deloc.
Fii indiferenta...roata se intoarce.

| MikyMi a răspuns:

Daca il iubesti de ce vrei sa-i faci rau?
Nu-i spune nimic, sau daca vrei sa-i spui ii spui: Te iubesc si sper sa fii fericit alaturi de noua ta iubita!
Mult noroc!

| HotChoclate a răspuns:

Mai bine nu ii spui nimic.Indiferenta doare cel mai tare!winking

| Nov a răspuns:

"Nu vei gasi nici una ca mine " rolling on the floor) Merge de fiecare data laughing

| elenyss a răspuns (pentru Nov):

Normal, ca doar de-asta s-a dus la alta sa nu mai aiba de-a face cu chestii d-astea.

| Crimeea a răspuns:

Cu cat faci lucrurile astea cu atat te va afecta mai tare,ignoranta il va face sa se gandeasca la tine,el se asteapta sa ii dai sms sau o alta atentie,fa ceva ce nu se asteapta,ignora-l,de parca nu l-ai fi cunoscut niciodata,asta doare,daca il vei baga in seama nu-si va incapea in piele de mandrie, nu fa asta, bafta

| LeeHyoWook a răspuns:

Nu regret, nimic din ceea ce fac este alegerea ta. Tu ai vrut, asta e, totusi iti spun adio dar inca te iubesc.

| TotLora a răspuns:

Poti tu sa-i trimiti milioane de mesaje, daca el iubeste o alta fata nu-i poti schimba sentimentele.
De ce sa-i ramana in constiinta? Este oare obligat sa te iubeasca? Daca ai putina demnitate, ridica capul si mergi mai departe fara ura. Accepta faptul ca nu poti forta pe cineva sa te iubeasca.

| Alenortep a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare.Adica nu stiu cat il va mai durea pe el, daca iubeste deja alta persoana.Tu trebuie sa incerci sa-l uiti, stiu ca e foarte greu, dar nu ai de ales! Decat sa cazi in penibil si sa-l sufoci cu mesaje. Resemneazate!