| anonim_4396 a întrebat:

M.am despartit de iubitul acum cateva saptamana.km pot s ma impac ca el? ca am incercat tot ca am putut? va rog mult ajutati.macryingcrying

Răspuns Câştigător
| greenabstract a răspuns:

Numai dramatiza atat ca daca ii arati si lui cat de mult il iubesti s-ar putea sa isi bata joc de tine. Daca te iubea nu se despartea de tine. Sunt o gramada de baieti, o sa gasesti pe cineva cu care sa te intelegi happy

1 răspuns:
| maryngeorge a răspuns:

Pai cereti scuze, sa-l faci sa se indragosteaza iar de tine sa te iubeasca
Este mai nasol cand tot acea persoana care s-a despartit vrea sa se inpace sad iti urez multa bafta sa se intoarca la tine