| Andreea_7659 a întrebat:

Funditahappy
Buna vreau si eu niste ideii pentru "Imi pare rau" ceva legat ca m.am despartit de prietenul meu sadsi apoi ne-am impacat... gen: "imi pare rau ca te-am dezamagit" si mai multe sad.
Multumesc frumos; x

2 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Sufletel vreau sa iti spun cat de rau imi pare ca nu a fost chiar asa cum ne-am dorit atata de mult dar sa stii ca inima mea intotdeauna numai pentru tine a batut si cu fiecare zi ce trecea tot mai mult te iubeam. poate nu a fost chiar asa cum te asteptai dar iti pot promite acum chiar daca nu mai este ca la inceput ca sa incerc sa fie mai bine sa putem fii fericiti. sa nu crezi ca nu ma durea de fiecare data cand ne certam si sufeream la fel ca si tine si regretam mult cand te dezamageam dar mi-as dori mult sa nu ne mai certam sa lasam doar amintirile frumoase intre noi doi si sa fie totul bine te iubesc mult!
eu tiam scris ce mi-a venit acum pe moment sper sa iti placa si sa te ajute;batting eyelashes:*

| Whereisthelovewherewhere a răspuns:

Mi-a fost frica sa nu o dau in bara, si totusi am dat-o.Nu vreau sa nu ne mai vorbim si peste ani de zile cand ne vedem pe strada nici sa nu ne observam. Vreau sa te mai vad, sa te mai imbratisez.Esti ca o Marilyn Monroe, dar tu esti perfecta! Nu te merit, stiu asta, dar nu stiu daca tu meriti sa ucizi inima unui om (si esti nesimtit daca nu o zici din inima)