| Delia12 a întrebat:

Am o problema. Eu m.am despartit acum recent de prietenul meu deoarece mie imi place foarte mult de un alt baiat dar el nici nu ma baga in seama, si are prietena. El stie ca imi place de el dar tace. Acest baiat de care imi place sta la vreo 4 km de mine si acolo mi.am facut foarte multi prieteni, iar mama nu ma mai lasa sa merg acolo unde sta elcrying. Spuneti-mi va rog ce sa fac. Eu vreau sa merg ca sa ma distrez ca am o gramada de prieteni!
Cel mai bun Raspuns primeste o FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate nu-i place de tine daca are prietena, gandeste-te un pic. daca nu o placea nu statea cu ea nu? si din cate stiu eu e cam pacat sa te dai la barbatu alteia nu? sau ma insel? cautati pe altu, ca dragoste adevarata nu mai exista zic eu. exista doar distractii placerii etc....si totusi cati ani ai ca nu te lasa mami? dar el cati ani are? eu zic sa-l uiti sa-ti cauti pe altu ca daca el stie cal placi si nu face nimic nici nu o s-o faca ca nu te iubeste., o vrea pe ea din pacate, viata asta ii naspta de tot iubim pe cine nu ne iubeste si suntem iubiti de cine nu ne iubestewinking eu beau ca animalu din cauza "dragostei" si unde am ajuns? lasa fata meri mai departe nu o sa i l astepti ca n-are rostwinking

| Delia12 explică (pentru anonim_4396):

Pai nu ma mai lasa maicamea sa merg la el pentru ca daca nu ma baga in seama stie ea ce ma duce capu pentru un baiat. eu am 15 ani si el are 18

4 răspunsuri:
| SoryIna a răspuns:

Intr.o relatie exista 2 persoane. dar mereu apare cate o curva care nu stie sa numere... nu te simti fetito? poate ca baiatul respectiv nici nu te place. ce treaba ai tu sa te bagi in relatia lui? daca s.ar fi bagat altcineva in relatia ta ti.ar fi convenit? gandeste.te bine copilo.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SoryIna):

Da de ce o faci curva? rolling on the floordai paci tongue to luat tie barbatu? laughing se vede ca nu cunosti semnificatia cuvantului "curva" laughing fata are 15 ani iubeste si ea ceva normal s-o faca intreaba si ea ce sa faca sal vada mai des ce sa-i faci s-a indragostit, tu nu faceai la fel la 15 ani? arunci ca proasta cu vorbe murdare in aer, nu-ti dau mai mult de 18 ani laughing sincer tongue vai si amar de tine laughing tu cred cai musacato ti lo suflat alta mai buna si amu te descarci pe fata asta laughing

| Delia12 explică:

SoryIna dc trebuie sa comentezi fataaa. Daca nu iti convine nu trebuia sa lasi com, bag pl in tine. App curva esti uh sh ai gj cum vb