| Artemis a întrebat:

Recomandati`mi ceva jocuri dragute yawn va rog! Pentru ca ma plictisesc groaznic mai ales in zile ca acestea (ploioase ) big hug Thx :* SI fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Andraaa_1742 a răspuns:

Un joc mf e imvu iti cumperi haine si iti faci prieteni... chestii din asteahappy

8 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Jocuri:
-Idressup
-Honeyzweb
-Super Secret
-Wooz World
-Miss Bimbo
-Pixie Hollow
-Our world
-Stardoll
-Imvu
-Qplay

Siteuri cu jocuri:

http://www.girlsgogames.com/
http://azdressup.com/

Enjoy! Fundiţă?

| Andraaa_1742 a răspuns:

Eu pe imvu fac bani cu invitatii whistling contul meu e pitzzzi02 daca vrei te pot ajuta:*

| YourMother a răspuns:

The simsbatting eyelashes

| No name_4527 a răspuns:

Gemini Lost. E superb!

| Alin_3417 a răspuns:

Jocuri de care nu ma plictisesc nici-odata sunt cele de gen Yetisports.Mai ales Yetisport 5. :X

| Artemis explică:

Stii cumva si cum se fac credite la imvu ca si eu am jucat 2 ani da nu mai stiu metode de a face bani happy

| JuliaSweet a răspuns:

Pai... OurWorld, ClubPenguin, IMVU, ejocurifete, poptropica, missbimbo, PLS, fundita!