| rosmery a întrebat:

Recomandati+mi niste melodii frumoase, dar sa nu fie rock din ala nebun...ve rog...

Răspuns Câştigător
| justyoyo a răspuns:

Cam tot ce se poate de la blaxy girls, backstreet boys si hilary duff.
Alte trupe dragute mai sunt: jonas brothers, mcfly, simple plan, panic at the disco, paramore.
Poti incerca si : michael jackson, miley cyrus, nelly furtado, pink, regina spektor, tata young, jason mraz, ingrid michaelson.

12 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Asculta noul album Ashley Tisdale-Guilty Pleasure. E super dragut :-x.

| crisS a răspuns:

Dj aligator - close to you

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da' rock d'ala schizofrenic vrei? d'ala nebun nu mai avem...

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Dj Project-Lacrimi De Inger
Rihanna-Russian Roulette
Avril Lavigne-I'm With You
Celine Dion-My Heart Will Go On
Avril Lavigne - Wish You Were Here

| mada. a răspuns:

Lenka-the showhappy; Ingrid Michaelson - I just wanna Be OK

| hanry a răspuns:

Asculta http://www.bestmusic.ro/......d-1029-l-1 si mai sunt cateva pe acolo si heal the world si zi-mi ce pare ai;)

| bosnea marinela a răspuns:

Nu ai ascultat niciodata melodia lui massari cu real love? sau bitza si loredana aripi frante? am liste intregi cu melodii care sper sa-iti placa.vezi cum sunt astea si te ajut

| eliza a răspuns:

Buna! pai '' this is me'' and '' s. o. s'' and ''chiar daca'' sunt dragute pa pa!

| rosmery explică:

Mentionez orice gen, in afara de rock ala nebun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

paraziti slalom intre cretini ai multe de invatat tot albumu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Breaking benjamin -rain.cu siguranta o sa. ti placa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cold suffocate