| epsi a întrebat:

Recomandati-mi si mie un MMORPG. De metin2 si Cabal si WoW m-am plictisit. Vreau unu mai special. Sa nu fie ca ele cu sabii armuri.Tot cu trade dar cu magii mai multe. Va rog spuneti-mi ceva.

3 răspunsuri:
| VooDau a răspuns:

Eu am jucat Freejack si mi-a placut si mi s-a parut interesant cu parkour da' m-am lasat ca m-am enervat ca imi expira itemle.Sau project powder e tot gen freejack doar ca e cu snowboarding. Astea le stiu fara arme. Funda?

| bluedotz a răspuns:

Http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Main

o gramada de arme si o groaza de jucatorii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Guild wars