| BeyondTheDarkSun a întrebat:

Recomandati-mi trupe rock/metal voturi si medalie big grin

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Disturbed
Three Days Grace
Drowning pool
Rob Zombie
Funda?happy

3 răspunsuri:
| Grimalkin a răspuns:

Nightwish, AC/DC, Aerosmith, Led Zeppelin, Buffalo, Motorhead, Iron Maden, Slayer, Ozzy Osbourne, Alice in Chains, Korn, System of a Down, Slipknot, Diamond Head, Neurosis, Metal Church, Savatage. Type O Negative, Darkthr. Mai da un search pe Google pentru mai multe big grin

| ɹαℓυ a răspuns:

BrokenCyde
Avenged Sevenfold
*nu stiu daca sunt bune, sau daca iti plac, dar nah.Numai bine!love struck

| emma_7432 a răspuns:

Cele mai bune, care-mi pac si mie: Linkin parca, Greenday, Sunrise avenue...sa zicem si Tokio Hotel