| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un server de pe metin2ro si regat. Vreau sa incep de la 0, poate ne vedem pe server ^.^

7 răspunsuri:
| єχcєєℓ a răspuns:

Dacă vrei să faci bani grei îți recomand Hydra.Un finisaj costă în jur de 500k iar o scoică 1kk-1.5kk.
Blue sau red.

| prizeFTW a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Pe taurus am deja iteme +8/9,iteme pv si ceva bani... Nu ma indur sa-l las laughing.Dai iteme hydra pe iteme trianguli?

| squize2 a răspuns:

Salut iti recomand Lupus si cel mai vechi servar nu mai stiu cum era dar e primul de sus si regatu albastru dar cel vechi are iteme ieftine

| Clapa_Dragos_1975 a răspuns:

Eu iti recomand trianguli! e un server nou dar merita finca si eu joc pe el regatul albastru! cresti foarte usor e super...

| prizeFTW a răspuns (pentru Clapa_Dragos_1975):

Si eu sunt pe trianguli pe albastru laughing Da-mi un pm cu numele tau din joc =D.

| Clapa_Dragos_1975 a răspuns (pentru prizeFTW):

Bn21K zim isi tu numele tau!

| Clapa_Dragos_1975 a răspuns (pentru prizeFTW):

Bn2K zim isi tu numele tau!