| skjs1298 a întrebat:

Recomandati-mi unde as putea sa ma odihnesc cu familia. Funda*

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Recomand cu incredere Predealul (vila Raffaelo mai ales, are chiar si un mini cinematograf, sistem home cinema) sau la mare la Olimp (liniste si conditii extraordinare). recomand si Baile Felix (preturile sunt insa destul de mari).

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In delta
in apuseni, la Arieseni, acolo totul e linistit si verde

| OnuOnulică a răspuns:

Salut

Undeva la o pensiune unde e liniște și relaxare happy cautați o pensiune apropiată de voi și faceți-vă bagajelewinking

Distracție plăcută!

| StalkerSoul a răspuns:

Undeva la umbra

| GGL a răspuns:

Acasa!( Dar scoate televizoarele din priza.)

| Dumy92 a răspuns:

Din ce zona esti? Mergeti in concediu pe 1-2 saptamani sau doar weekendul?
Preferati muntele sau marea?