| anonim_4396 a întrebat:

Salutarehappy mias cumpara un telefon maxim 100 euro ( la abonament) recomandatimi ceva fain dau funda :X

6 răspunsuri:
| wintage a răspuns:

Abonament de cati euro?
3, 5,9, 10,25,40? Mai sunt si altele...
Si de pe Orange sau de unde? Ca iti recomand eu.

| bytzy09 a răspuns (pentru wintage):

Orange 4 euro

| wintage a răspuns (pentru bytzy09):

La 4 euro nu cred ca se iau smartphone-uri.

| Alina9895 a răspuns:

Eu am HTC chacha si am dat vreo 3 milioane jumate pe el, luat la abonament de 15 euro. e foarte bun, eu sunt foarte multumita de el. ti.l recomand :*

| FataCuMinte97 a răspuns:

Https://www.orange.ro/magazin-online/telefoane/blackberry-curve-8520 e Blackberry deci e super... sper ca ti-am fost de folos :) Funda?

| bytzy09 a răspuns (pentru FataCuMinte97):

M uitat sa zis numi plac telefoanele gen asta cu butoane multe big grin

Întrebări recente