| PrOEvolution a întrebat:

Relatarea unui vis este o fictiune? Argumentati-va raspunsul. FUNDAA cine imi spune! Dar sa imi spuna corect.

Răspuns Câştigător
| GiGeLVaSiLe a răspuns:

Nu neaparat. Se spune ca un vis (subconstientul) spune multe despre persoana respectiva.

2 răspunsuri:
| Igor1995 a răspuns:

Este o fictiune daca ai visat ceva nereal...dar daca ai visat ca deexemplu ai fost la magazin si ai cumparat oua nu este fictiunehappy

| RuxyzLOL a răspuns:

Salut. daca mai tii minte raspunsul, ca ma gandesc ca v-ati corectat tema in clasa. mi-l poti spune si mie PreoEvolution? TE ROG