| милaя a întrebat:

Remedii contra celulitei?!
Ajutor!

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Nu mai bagi în tine borcane cu maioneză. Asta așa, ca să elimini cauza, nu doar efectul.
Și ieși afară să alergi până transpiri tot untul din tine. E mult mai benefic să faci efort ca să-ți tonifiezi pielea decât să pui întrebări cretine pe net despre cum scapi de celulită.

| ElenaSA a răspuns:

Automasaj cu crema cu iedera.

| PsychologistT a răspuns:

Masaj anticelulitic la salon, alearga zilnic.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Sport renunta la duciuri si grasimi si mai treci pe la salon din cand in cand pentru un tratament specific.

| AlexandraGiorgiana a răspuns:

Exercitii cardio, zat de cafea si creme anticelulice. :* Daca vrei detalii, zi-mi.

| Andreutza1818 a răspuns:

Sportul e mama sanatatii! Incearca sa mananci mai multe fucte si legume, mai putina paine si carne si fa in fiecare seara exercitii cardio pentru fesieri si abdomen(sau in zonele in care ai celulita). Sper ca ti-am fost de folos. Funda?