| RDariaa a întrebat:

Niste remedii impotriva celulitei? ..Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de paprika. Te ustura pielea ai de viata mea. dar e beton. In 2 saptamani nu mai ai nimic.
Eu de aici imi comand 2 cand nu mai am, dar sa nu abuzezi, pentru ca o sa ti-se lase pielea si o sa faci vergeturi, am patit-o dar am scapat de ele: http://www.aseyda.ro/product.php?id_product=30.
Intreaba-ma detalii daca vrei.

| madamme a răspuns:

Sport, bea apa multa

| FlyingFox a răspuns:

Un remediu pe care ti-l poti face acasa sunt impachetarile cu zat de cafea. Ai nevoie de zatul de la cafea si folie alimentara. Gasesti pe net mai mult despre aceasta metoda. Sau poti sa-ti faci chiar tu masaj anticelulitic daca te uiti la tutoriale pe internet.

| WeAreLegion a răspuns:

Nu mai manca sarat!

| ang31989 a răspuns:

Masaj anticelulitic cu miere si multa apa muuuuuulta 2 l pe zi laughing)