| ade_9971 a întrebat:

Repedeee! Spuneti'mi va rog ceva teme pentru un proiect care o sa il prezentam la dirigentie...nu stiu orice dar sa fie interesant.va rog repede
mersi
scuze categoriabig grin

Răspuns Câştigător
| ღjust meღ a răspuns:

thinking
uite aici niste idei:
despre adolescenta-ai putea sa scrii despre "problemele" cauzate de adolescenti profilor si parintilor...si cu niste solutii din punctul tau de vedere[vezi pune niste vrajeli...ca sa il/o impresionezi pe dirig/a]
moda [tot ce tine de haine, hairstyle, makeup]
muzica
filme, carti[daca iti place sa citestion the phone
fundita?:X

1 răspuns:
| Romancutza a răspuns:

Lumea subacvatica, universul, ecologia, alimentatia, lumea adolescentiva, mintea umana...sunt foarte multe, faza este ca sa o faci bine, sa te informezi despre toate acestea, stiu ca sunt niste nume ciudate, dar nu scrie doar de aparente, intra inauntrul continutului. Sper ca m-ai inteles.