| teodortim a întrebat:

Reuseste cineva sa exprime Dragostea in cele mai frumoase cuvinte?big grin

3 răspunsuri:
| Enma a răspuns:

Nea... comunicarea e primul pas... dar simturile sunt cheaia

| Pl3asantNightmar3 a răspuns:

Depinde, dragoste se imparte in trei: dragostea dintre sexe opuse, dragostea divina si cea din familie. Dragostea este cel mai frumos dar de la Dumnezeu, a iubi este o capacitate de a trai clipe frumoase alaturi de o persoana draga, aceste momente nu se uita niciodata atata timp cat dragostea e adevarata.Insa ce rost au vorbele frumoase daca persoana care le zice nu le traieste.

| mayakueen_6025 a răspuns:

Pai nu...pentru ca nu am avut parte de asa ceva pana acum...doar dezamagiri